Back
15 September

Ikebana kunst

Täna käis algklassidel (2.-4.klass) külas 3.klassi õpilase Lisanna Marie vanavanaema, kes õpetas lastele ikebana kunsti. Lastel valmisid imelised tööd. Täname Lisanna vanavanaema, kes õpetas kõigile midagi uut. Pildigalerii!

14 September

Madalseiklusraja avamine

Täna kell 11.00 avasime ametlikult meie uue madalseiklusraja. Rääkisime reeglitest ja direktor lõikas pidulikult ka lindi läbi. Pärast tantsisime ühiselt ka ringtantsu. Raja aitas kavandada ja valmis teha Slackline OÜ. Aitäh teile!

14 September

Maailmakoristuspäev

Täna osalesime maailmakoristuspäeval. Eestist alguse saanud talgupäev innustab osalejaid märkama eelkõige väikeprügi. Õpilased 1.-12. klassi segameeskondades koristasid 12 erinevas kohas üle terve Paldiski. Mõned õpilaste mõtted tänasest päevast: * Saab rohkem tuttavaks ka teiste klasside õpilastega. * Oli rõõm näha …

12 September

Mustkunstietendus

Täna külastas meid mustkunstnik Marko ja andis 1.-5.klassi õpilastele väga meeleoluka mustkunstietenduse. Õpilased said nautida trikke tuvide, jäneste, numbrite jpm. Paljuded trikkides said lapsed ise olla abilise rollis.

08 September

UNESCO kirjaoskuste päev

8.september on UNESCO rahvusvaheline kirjaoskuse päev. Selle tähistamiseks algatati Soomes 2019. aastal Readhour ehk lugemistund. Täna oli lugemistund kell 11-12 ja ka meie 2.-4.klassiga osalesime selles.