Matkaraja kogumine

Meie matkaraja kogumise väljakutse on endiselt AKTIIVNE 🚶‍♀️🚶🚶‍♂️Kestab kui 31.05. Võitja loosime viimase koolipäeva piknikul!

Kes veel ei ole väljakutsest mitte midagi kuulnud, siis info leiad⬇️.

Selleks, et väljakutses osaleda tuleb külastada aasta jooksul (01.09.23-31.05.24) võimalikult palju erinevaid matkaradasid/terviseradu/loodusõpperadu vms.

Matkarajal tuleb teha üks pilt endast või seltkonnast, kes matkarada läbisid ja see pilt peaks olema matkaraja sildi või nime taustal (infostend, puidust silt). Lisaks on vaja tõendit, et konkreetne rada on ka läbitud (kuvatõmmis enda liikumise trajektoorist matkarajal).

Väga hea äpp selleks on RMK (sealt leiab nii põnevaid loodusõpperadasid, matkaradasid jne) ja saab salvestada enda läbitud raja (selleks tuleb see enne matkarajale minekut tööle panna). “Kogume matkaradu” väljakutsele on oodatud kõik, kes on vähegi kooliga seotud (õpilased, õpetajad, lapsevanemad, õed-vennad, vilistlased, endised õpetajad jne).

Enda läbitud matkaraja saab registreerida lingil.