Back

Aadress

Rae 56, Paldiski, 76805 Harju maakond

Kontaktid

Telefon : (+372) - 674 1011
Õpetajate tuba : (+372) - 674 1389
Õpetajate tuba : (+372) - 581 88 081
Mail: kool@paldgym.edu.ee

Kool on avatud

Esmaspäev - Reede: 07:15 - 20:00

Raamatukogu

Raamatukogu on avatud igal tööpäeval 8.00-16.00
Raamatukoguhoidja: Evelin Reidla
E-mail: raamatukogu@paldgym.edu.ee
Tel 6741 204

Tervisekabinet

Kooliõde Julia Ivanova
E. 8.30 - 14.30 N. 8.30 - 14.30
Tel: 55535702 E-mail: yulia.ivanova@tnpk.ee
Teenusepakkuja: OÜ TNP Konsultatsioonid, tel. 58230073

Direktor
Helve Mandzolo

Telefon : (+372) - 674 1011
(+372) - 58 188 082
Mail: helve@paldgym.edu.ee

Õppealajuhataja
Enel Pärs

Telefon : (+372) - 674 1389
Mail: enel@paldgym.edu.ee

Sekretär
Vivian Laks

Telefon : (+372) - 674 1011
Mail: sekretar@paldgym.edu.ee

Ruth Raam
Majandusjuhataja

Telefon : (+372) - 581 88 083
Mail: ruth@paldgym.edu.ee

Huvijuht
Maiken Jõesoo

Telefon : (+372) - 674 1389
Mail: maiken@paldgym.edu.ee

Tugiteenuste koordinaator
Inga Jürioja

Telefon : (+372) - 674 1389
Mail: inga@paldgym.edu.ee

Raamatukoguhoidja
Evelin Reidla

Telefon : (+372) - 674 1204
Mail: raamatukogu@paldgym.edu.ee

Sotsiaalpedagoog
Janika Molejus

Telefon : (+372) - 56636620
Mail: sotsiaalpedagoog@paldgym.edu.ee

Psühholoog
Anu Ehrpais

Telefon : (+372) - 674 1389
Mail: anu@paldgym.edu.ee

Psühhooloog
Alla Kaplun

Telefon : (+372) - 674 1389
Mail: alla@paldgym.edu.ee

Võta meiega ühendust