Nüüd, kui õpilased on juba suvepuhkuse lainel ning õpetajad teevad õppeaastast kokkuvõtteid, on hea hetk meenutada meie õppeaasta suvevaheaja eelseid olulisi sündmusi.
Üheks neist oli direktori vastuvõtt, kus saime üheskoos tähistada möödunud õppeaasta saavutusi. Meil oli suur rõõm nautida imelist muusikalist etteastet, mille tõi kuulajateni andekas Wanda-Heleene Ollep, ning avaldada tänu õpilastele, lapsevanematele ja õpetajatele, kelle pühendumus, koostöö ja panus on aidanud muuta selle õppeaasta edukaks ja meeldejäävaks.
Oleme õnnelikud, et meid ümbritsevad nii head inimesed. Teie töö, hoolivus ja tahe panustada loovad meie koolipere tugevuse.
Oleme uhked igaühe üle teist ning täname südamest kõiki, kes on olnud osa sellest õppeaastast!



