Üle-euroopaline spordinädal.

Sel nädalal tähistasime üle-euroopalist spordinädalat. Esmaspäevast reedeni veetsime hommikud õues ja enne esimest tundi tantsisime ennast värskeks.

Esmaspäeval tervitasid algklassid sportlikult sügise algust ning teisipäeval murdsime pead sporditeemalises viktoriinis.

Neljapäeval tähistasime Euroopa Koolispordipäeva, mille fookusteemaks sel aastal on liikumisrõõm „Joy in Sport and Physical Activity“. Päev algas algklassidele suure rahvastepallilahinguga. Gümnasistid alustasid aga päeva hommikuse orienteerumisega. Kooli õuealale oli 5.-12. klassi õpilastele paigutatud üheksa punkti. Punktid tuli kaardilt üles leida ja QR-kood skännida. Seejärel avanesid sporditeemalised küsimused, millele oli vaja meeskondades vastuseid leida. Ülejäänud päeva veetsime linna spordiväljakutel: mängisime võrkpalli, selgitasime välja parimad korvpalli vabavisetes ning veetsime lõbusalt aega skatepargis.

Aitäh hommikutantsude organiseerijatele, nädala jäädvustajatele ja kõikidele tublidele spordinädalast osavõtjatele!

Pildigalerii!