Maailmanädal

Sel nädalal on koolis käimas maailmanädal, mille teemaks “Meie maailm. Minu mõju”.

Sel puhul olid 12. klassi õpilased Veronika ja Pavel 1. klassile tänaseks ette valmistanud põhjaliku kätepesu tunni. Räägiti seebi päritolust ja käte pesemise vajalikkusest ning õpiti koos õigesti käsi pesema, samal ajal ka vee säästlikkust meelde tuletades. Tunni lõpus joonistas iga õpilane pildi talle tunnis meeldejäänust. Klass sai kingituseks Veronika oma valmistatud seebid.

12. klassi õpilased Maarius, Andreas ja Adriana õpetasid algklassiõpilastele jäätmete sorteerimist. Õpiti ka erinevate aastaaegade ilmastikunähtusi ning uuriti, kui kaugele suudavad hüpata suuremad ja väiksemad maailma imetajad. Liikumisõpetuse tundides püüti ka ise loomade sammupikkused välja hüpata.

6.-9. klass panid oma jäätmete sorteerimise teadmised proovile läbi Kahoot viktoriini.

Maailmanädal meie koolis toimub MTÜ Mondo maailmapäevade konkursi raames.

Galerii!