Akrüülmaali koolitus

Teispäeval toimus Muusikakooli saalis huvilistele inspireeriv maalikoolitus. Koolitusele taotleti rahastust projektiõppe raames Lääne-Harju Koostöökogu koostööprojekti Uut hoogu toetusmeetmest “Puhume purjesse” 2023.

Akrüülmaali koolituse struktuurse tehnikaga viis läbi Melandia OÜ ja Meelika Randma. Ilusad maalid Pakri maastikust valmisid Paldiski Ühisgümnaasiumi ja Lodijärve kooli õpilaste käe all.

Koolitaja kiitis kõiki osalejaid, sest kõik maalisid nii osavõtlikult: “Poisid olid nii tublid ja püüdlikud, tüdrukutest rääkimata.”

Kes soovib iseseisvalt akrüülmaali tehnikat õppida võib tutvust teha sellega Youtube´s:

Peagi on maalid kogu kooliperele näituseks üles seatud.

Järgmisena kustub “Ilma otsa ja ääreta kunstituba” savikoolitusele A. Adamsoni muuseumi.

Pildigalerii!