Harjumaa kooliteatrite festival 2023

Üle mitme aasta toimus jälle Harjumaa Kooliteatrite festival. Seekord sõitsime kohale kahe trupiga, põhikooli ja gümnaasiumi õpilastega. Festival toimus kahel päeval ja viimasel päeval lausa õhtu kella kaheksani. Meie teisi etendusi vaatama ei saanud jääda, aga seda suurem oli rõõm, kui saime teada, et ka meie õpilased leidsid tunnustamist.

1. Põhikooli osas said eripreemiad etenduses “Kummaline öine lugu raamatukogus” Meribel Ebber, printsessi rolli eest ja Caroline Vikat, hiirekese rolli eest.

2. Eriti tore, et tõime naispeaosatäitja preemia meie kooli. Selle sai  Getriin-Ingrid Jürioja etenduses “Põgene vaba laps”, mis on lavastatud A. Kizbergi “Libahunt” teemadel. Sama etenduse Mari rolli eest sai eripreemia julge osatäitmise eest Mariliina Truuben.